ifollowPrisene er uforandret, men produktet forbedret på iFollow denne sesongen.

 

Flere av våre medlemmer betalte forrige sesong 110 pund for ett års tilgang til iFollow. Med unntak av de få kampene som ble sendt direkte på Sky, fikk en da sett alle Pompeys seriekamper og flere cupkamper direkte. Disse kampene kunne en streame på sin telefon, iPad eller PC. Det var også mulig å kjøpe enkeltkamper for 5 pund. 

Grafikk på sendingene
Prisene er denne sesongen uforandret, men nytt av året er det at det i år også vil være grafikk på sendingene. Det var det flere som savnet forrige sesong. I tillegg til at en får tilgang til kampene, får også abonnenter på iFollow tilgang til en rekke eksklusive videoer, samt radiokommentering om en foretrekker kun lyd.

HER KAN DU LOGGE DEG PÅ, ELLER TEGNE ABONNEMENT

Nytt av året er også at personer bosatt i Storbritannia kan se noen av kampene. Dette gjelder hovedsakelig midtukekampene. De kan da betale 10 pund per kamp.

jamal lowe jubler12 
Jamal Lowes seiersmål i seriepremieren mot Luton Town var mulig å se direkte for alle våre medlemmer som abonnerer på iFollow.